L-com TRD815SRA10BLK-20
Part No.:
TRD815SRA10BLK-20
Description:
C5E PVC FTP RGT-DWN BLK 20F
Length:
20.00' (6.10m)
Shielding:
Shielded
Color:
Black
Cat5e
1. How to order TRD815SRA10BLK-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815SRA10BLK-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815SRA10BLK-20?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 7.00' (2.13m) 5.00' (1.52m) 10.00' (3.05m)