L-com TRD815RA9GRY-15
Part No.:
TRD815RA9GRY-15
Description:
C5E PVC UTP LFT-LFT GRY 15F
Length:
15.00' (4.57m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Gray
Cat5e
1. How to order TRD815RA9GRY-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA9GRY-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA9GRY-15?
Length 3.00' (914.4mm) 1.00' (304.8mm) 7.00' (2.13m) 5.00' (1.52m) 2.00' (609.6mm)