L-com TRD815RA6GR-10
Part No.:
TRD815RA6GR-10
Description:
C5E PVC UTP STR-LFT GRN 10F
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Green
Cat5e
1. How to order TRD815RA6GR-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA6GR-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA6GR-10?
Length 5.00' (1.52m) 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m)