L-com TRD815RA4OR-15
Part No.:
TRD815RA4OR-15
Description:
C5E PVC UTP DWN-UP ORG 15F
Connector Type:
Plug, Angled Up to Plug, Angled Down
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Orange
Cat5e
1. How to order TRD815RA4OR-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA4OR-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA4OR-15?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m) 10.00' (3.05m)