L-com TRD815RA2GR-15
Part No.:
TRD815RA2GR-15
Description:
C5E PVC UTP STR-UP GRN 15F
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Green
Cat5e
1. How to order TRD815RA2GR-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA2GR-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA2GR-15?
Length 5.00' (1.52m) 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m) 2.00' (609.6mm)