L-com TRD815RA14GR-10
Part No.:
TRD815RA14GR-10
Manufacturer:
L-com
Category:
Modular Cables
Package:
Description:
C5E PVC UTP RGT-RGT GRN 10F
Manufacturer:
L-com
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:
8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:
10.00' (3.05m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Green
Features:
Molded Plugs
Style:
Cat5e
1. How to order TRD815RA14GR-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA14GR-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA14GR-10?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer L-com L-com L-com L-com L-com
Series - - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active Active
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 5.00' (1.52m)