L-com TRD815RA13BL-15
Part No.:
TRD815RA13BL-15
Description:
C5E PVC UTP UP-LFT BLU 15F
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Blue
Cat5e
1. How to order TRD815RA13BL-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA13BL-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA13BL-15?
Length 30.00' (9.14m) 5.00' (1.52m) 1.00' (304.8mm) 7.00' (2.13m) 3.00' (914.4mm)