L-com TRD815RA13BL-10
Part No.:
TRD815RA13BL-10
Description:
C5E PVC UTP UP-LFT BLU 10F
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Blue
Cat5e
1. How to order TRD815RA13BL-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA13BL-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA13BL-10?
Length 30.00' (9.14m) 5.00' (1.52m) 1.00' (304.8mm) 7.00' (2.13m) 3.00' (914.4mm)