L-com TRD815RA11OR-10
Part No.:
TRD815RA11OR-10
Description:
C5E PVC UTP LFT-DWN ORG 10F
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Orange
Cat5e
1. How to order TRD815RA11OR-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA11OR-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA11OR-10?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)