L-com TRD815RA11GRY-30
Part No.:
TRD815RA11GRY-30
Description:
C5E PVC UTP LFT-DWN GRY 30F
Length:
30.00' (9.14m)
Color:
Gray
Cat5e
1. How to order TRD815RA11GRY-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD815RA11GRY-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD815RA11GRY-30?
Length 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m) 10.00' (3.05m)