L-com TRD695SRA8GRY-15
Part No.:
TRD695SRA8GRY-15
Description:
C6 PVC FTP LFT-RGT GRY 15F
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Gray
Cat6
1. How to order TRD695SRA8GRY-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695SRA8GRY-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695SRA8GRY-15?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)