L-com TRD695SRA14BL-15
Part No.:
TRD695SRA14BL-15
Description:
C6 PVC FTP RGT-RGT BLU 15F
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Blue
Cat6
1. How to order TRD695SRA14BL-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695SRA14BL-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695SRA14BL-15?
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 2.00' (609.6mm) 7.00' (2.13m)