L-com TRD695SRA12RD-30
Part No.:
TRD695SRA12RD-30
Description:
C6 PVC FTP RGT-UP RED 30F
Length:
30.00' (9.14m)
Color:
Red
Cat6
1. How to order TRD695SRA12RD-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695SRA12RD-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695SRA12RD-30?
Length 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 5.00' (1.52m) 3.00' (914.4mm) 7.00' (2.13m)