L-com TRD695SRA12BLK-15
Part No.:
TRD695SRA12BLK-15
Description:
C6 PVC FTP RGT-UP BLK 15F
Length:
15.00' (4.57m)
Color:
Black
Cat6
1. How to order TRD695SRA12BLK-15 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695SRA12BLK-15 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695SRA12BLK-15?
Length 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m) 5.00' (1.52m) 3.00' (914.4mm)