L-com TRD695SRA11BL-30
Part No.:
TRD695SRA11BL-30
Description:
C6 PVC FTP LFT-DWN BLU 30F
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
30.00' (9.14m)
Shielding:
Shielded
Color:
Blue
Cat6
1. How to order TRD695SRA11BL-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695SRA11BL-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695SRA11BL-30?
Length 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m) 10.00' (3.05m) 1.00' (304.8mm) 5.00' (1.52m)