L-com TRD695RA9RD-25
Part No.:
TRD695RA9RD-25
Description:
C6 PVC UTP LFT-LFT RED 25F
Connector Type:
Plug, Angled Left, 90° to Plug Angled Left, 90°
Length:
25.00' (7.62m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Red
Cat6
1. How to order TRD695RA9RD-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA9RD-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA9RD-25?
Length 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m) 15.00' (4.57m) 20.00' (6.10m)