L-com TRD695RA9GRY-30
Part No.:
TRD695RA9GRY-30
Description:
C6 PVC UTP LFT-LFT GRY 30F
Connector Type:
Plug, Angled Left, 90° to Plug Angled Left, 90°
Length:
30.00' (9.14m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Gray
Cat6
1. How to order TRD695RA9GRY-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA9GRY-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA9GRY-30?
Length 3.00' (914.4mm) 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)