L-com TRD695RA9BLK-25
Part No.:
TRD695RA9BLK-25
Description:
C6 PVC UTP LFT-LFT BLK 25F
Connector Type:
Plug, Angled Left, 90° to Plug Angled Left, 90°
Length:
25.00' (7.62m)
Color:
Black
Cat6
1. How to order TRD695RA9BLK-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA9BLK-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA9BLK-25?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m) 15.00' (4.57m)