L-com TRD695RA8RD-30
Part No.:
TRD695RA8RD-30
Description:
C6 PVC UTP LFT-RGT RED 30F
Connector Type:
Plug, Angled Left, 90° to Plug Angled Right, 90°
Length:
30.00' (9.14m)
Color:
Red
Cat6
1. How to order TRD695RA8RD-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA8RD-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA8RD-30?
Length 10.00' (3.05m) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 1.00' (304.8mm) 15.00' (4.57m)