L-com TRD695RA8GRY-25
Part No.:
TRD695RA8GRY-25
Manufacturer:
L-com
Category:
Modular Cables
Package:
Description:
C6 PVC UTP LFT-RGT GRY 25F
Manufacturer:
L-com
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug, Angled Left, 90° to Plug Angled Right, 90°
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:
8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:
25.00' (7.62m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Gray
Features:
Molded Plugs
Style:
Cat6
1. How to order TRD695RA8GRY-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA8GRY-25 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA8GRY-25?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer L-com L-com L-com L-com L-com
Series - - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active Active
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m)