L-com TRD695RA5Y-10
Part No.:
TRD695RA5Y-10
Description:
C6 PVC UTP UP-UP YLW 10F
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Up
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Yellow
Cat6
1. How to order TRD695RA5Y-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA5Y-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA5Y-10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TRD695RA5Y-10.
Length 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)