L-com TRD695RA5GRY-25
Part No.:
TRD695RA5GRY-25
Description:
C6 PVC UTP UP-UP GRY 25F
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Up
Length:
25.00' (7.62m)
Color:
Gray
Cat6
1. How to order TRD695RA5GRY-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA5GRY-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA5GRY-25?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)