L-com TRD695RA5BLK-30
Part No.:
TRD695RA5BLK-30
Description:
C6 PVC UTP UP-UP BLK 30F
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Up
Length:
30.00' (9.14m)
Color:
Black
Cat6
1. How to order TRD695RA5BLK-30 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA5BLK-30 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA5BLK-30?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 7.00' (2.13m) 15.00' (4.57m)