L-com TRD695RA5BL-20
Part No.:
TRD695RA5BL-20
Description:
C6 PVC UTP UP-UP BLU 20F
Connector Type:
Plug to Plug, Angled Up
Length:
20.00' (6.10m)
Color:
Blue
Cat6
1. How to order TRD695RA5BL-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA5BL-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA5BL-20?
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 10.00' (3.05m) 5.00' (1.52m) 7.00' (2.13m)