L-com TRD695RA4GRY-20
Part No.:
TRD695RA4GRY-20
Description:
C6 PVC UTP DWN-UP GRY 20F
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug, Angled Up to Plug, Angled Down
Length:
20.00' (6.10m)
Color:
Gray
Cat6
1. How to order TRD695RA4GRY-20 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA4GRY-20 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA4GRY-20?
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 3.00' (914.4mm) 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 7.00' (2.13m) 5.00' (1.52m)