L-com TRD695RA14BLK-25
Part No.:
TRD695RA14BLK-25
Description:
C6 PVC UTP RGT-RGT BLK 25F
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug to Plug, Right Angle
Length:
25.00' (7.62m)
Color:
Black
Cat6
1. How to order TRD695RA14BLK-25 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA14BLK-25 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA14BLK-25?
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 5.00' (1.52m) 20.00' (6.10m) 3.00' (914.4mm)