L-com TRD695RA10GR-10
Part No.:
TRD695RA10GR-10
Description:
C6 PVC UTP RGT-DWN GRN 10F
Cable Type:
Round Cable
Connector Type:
Plug, Angled Right, 90° to Plug, Angled Right, 90°
Length:
10.00' (3.05m)
Color:
Green
Cat6
1. How to order TRD695RA10GR-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695RA10GR-10 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695RA10GR-10?
Cable Type Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable Round Cable
Length 5.00' (1.52m) 1.00' (304.8mm) 2.00' (609.6mm) 3.00' (914.4mm) 10.00' (3.05m)