L-com TRD695FLAT-BLK-40
Part No.:
TRD695FLAT-BLK-40
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.TRD695FLAT-BLK-40.pdf
Description:
RJ45 CAT6 UTP PVC FLAT BLK 40F
Cable Type:
Flat, Straight Cable
Connector Type:
Plug to Plug
Length:
40.00' (12.19m)
Color:
Black
Cat6
1. How to order TRD695FLAT-BLK-40 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695FLAT-BLK-40 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695FLAT-BLK-40?
Connector Type Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug
Length 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 3.00' (914.4mm) 50.00' (15.24m)