L-com TRD695FLAT-BLK-10
Part No.:
TRD695FLAT-BLK-10
Manufacturer:
L-com
Category:
Modular Cables
Package:
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.TRD695FLAT-BLK-10.pdf
Description:
RJ45 CAT6 UTP PVC FLAT BLK 10F
Manufacturer:
L-com
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Cable Type:
Flat, Straight Cable
Connector Type:
Plug to Plug
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:
8p8c (RJ45, Ethernet)
Length:
10.00' (3.05m)
Shielding:
Unshielded
Color:
Black
Features:
Molded Plugs
Style:
Cat6
1. How to order TRD695FLAT-BLK-10 on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TRD695FLAT-BLK-10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TRD695FLAT-BLK-10?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer L-com L-com L-com L-com L-com
Series - - - - -
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Active Active Active Active Active
Connector Type Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug Plug to Plug
Length 2.00' (609.6mm) 1.00' (304.8mm) 3.00' (914.4mm) 3.00' (914.4mm) 50.00' (15.24m)