Hirose Electric Co Ltd TM1R-616M44-35S-150M
Part No.:
TM1R-616M44-35S-150M
Manufacturer:
Hirose Electric Co Ltd
Category:
Modular Cables
Package:
Description:
CONNECTOR
Manufacturer:
Hirose Electric Co Ltd
Series:
TM-W
Packaging:
Bag
Product Status:
Obsolete
Cable Type:
Flat, Straight Cable
Connector Type:
Jack to Cable
Mounting Type:
Free Hanging (In-Line)
Number of Positions/Contacts:
4p4c (RJ9, RJ10, RJ22)
Length:
0.49' (150.0mm)
Shielding:
Unshielded
Color:
Multiple
Features:
Style:
1. How to order TM1R-616M44-35S-150M on SANJIA TECHNOLOGY LTD.?
3. Are the TM1R-616M44-35S-150M price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TM1R-616M44-35S-150M?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series TM-W TM-W TM-W TM-W TM-W
Packaging Bag Bag Bag Bag Bag
Product Status Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Connector Type Jack to Cable Jack to Cable Jack to Cable Jack to Cable Jack to Cable
Length 0.49' (150.0mm) 0.23' (70.0mm) 0.49' (150.0mm) 1.15' (350.0mm) 0.82' (250.0mm)