SiTime SIT5157AI-FK-30VT-98.304000
Part No.:
SIT5157AI-FK-30VT-98.304000
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SIT5157AI-FK-30VT-98.304000.pdf
Description:
MEMS OSC VCTCXO 98.3040MHZ
Type:
VCTCXO
Frequency:
98.304 MHz
Voltage - Supply:
3V
Absolute Pull Range (APR):
±6.25ppm
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)