SiTime SIT5157AI-FK-25E0-100.000000
Part No.:
SIT5157AI-FK-25E0-100.000000
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SIT5157AI-FK-25E0-100.000000.pdf
Description:
MEMS OSC TCXO 100.0000MHZ LVCMOS
Series:
SiT5157, Elite Platform™
Type:
TCXO
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
2.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)