SiTime SIT5156AICFK-25N0-19.440000
Part No.:
SIT5156AICFK-25N0-19.440000
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.SIT5156AICFK-25N0-19.440000.pdf
Description:
MEMS OSC TCXO 19.4400MHZ
Frequency:
19.44 MHz
Voltage - Supply:
2.5V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
53mA
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.042" (1.06mm)