Pasternack PE3W05881-60
Part No.:
PE3W05881-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W05881-60.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO N-TYPE
Shipping
Inventory:960
Style:
BNC to N-Type
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
3 GHz