Pasternack PE3W01959-48
Part No.:
PE3W01959-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W01959-48.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO TNC
Shipping
Inventory:350
Style:
N-Type to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz