Pasternack PE3W01959-24
Part No.:
PE3W01959-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3W01959-24.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO TNC
Shipping
Inventory:350
Style:
N-Type to TNC
2nd Connector:
TNC Plug
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
5.8 GHz