Pasternack PE3M0052-60
Part No.:
PE3M0052-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3M0052-60.pdf
Description:
MIL-DTL-17 SMA Male to SMA Male
Shipping
Inventory:172
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C