Pasternack PE3C3342/HS-24
Part No.:
PE3C3342/HS-24
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C3342/HS-24.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
1st Contact Gender:
Male
2nd Connector:
BNC Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
24.00" (609.60mm)
Cable Type:
LMR 195
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
4 GHz
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C