Pasternack PE3C0103-60
Part No.:
PE3C0103-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3C0103-60.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:972
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMA Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
LMR 240
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
Color:
Black
Features:
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C