Pasternack PE39260/BK-12
Part No.:
PE39260/BK-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE39260/BK-12.pdf
Description:
75 Ohm SMC Plug to 75 Ohm BNC Ma
Shipping
Inventory:121
Style:
BNC to SMC
1st Connector:
SMC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms