Pasternack PE3908-18
Part No.:
PE3908-18
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3908-18.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMB
Style:
SMA to SMB
1st Connector:
SMA Plug
2nd Connector:
SMB Plug
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-174A
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms