Pasternack PE38130/WH-36
Part No.:
PE38130/WH-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE38130/WH-36.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO BNC
Shipping
Inventory:288
Style:
BNC to BNC
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
4.5 GHz