Pasternack PE38040/BK-60
Part No.:
PE38040/BK-60
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE38040/BK-60.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMB
Shipping
Inventory:221
Style:
BNC to SMB
1st Connector:
SMB Mini Plug
2nd Connector:
BNC Plug
Length:
60.0" (1.5m) 5.0'
Cable Type:
Cable Impedance:
75 Ohms
Connector Impedance:
75 Ohms
Overall Impedance:
75 Ohms
Frequency - Max:
4.5 GHz