Pasternack PE3800-48
Part No.:
PE3800-48
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3800-48.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMA
Shipping
Inventory:883
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
1st Connector Mounting Type:
Panel Mount
1st Connector Mounting Feature:
Bulkhead - Front Side Nut
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
12.4 GHz