Pasternack PE3733LF-18
Part No.:
PE3733LF-18
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3733LF-18.pdf
Description:
COAX CBL BNC TO SMA
Style:
BNC to SMA
1st Connector:
BNC Plug
2nd Connector:
SMA Plug, Right Angle
Length:
18.00" (457.20mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms