Pasternack PE36169-36
Part No.:
PE36169-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE36169-36.pdf
Shipping
Inventory:121
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms