Pasternack PE3578-12
Part No.:
PE3578-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3578-12.pdf
Description:
SMA Female to SMA Female Cable 1
Shipping
Inventory:516
Style:
SMA to SMA
1st Connector:
SMA Jack
1st Contact Gender:
Female
2nd Connector:
SMA Jack
2nd Contact Gender:
Female
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms