Pasternack PE3548-36
Part No.:
PE3548-36
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3548-36.pdf
Description:
COAX CBL SMA TO SMB
Shipping
Inventory:849
Style:
SMA to SMB
1st Connector:
SMA Plug
1st Contact Gender:
Male
2nd Connector:
SMB Plug
2nd Contact Gender:
Male
Length:
36.00" (914.40mm)
Cable Type:
RG-178
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms