Pasternack PE3455-12
Part No.:
PE3455-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3455-12.pdf
Description:
N Male to N Male Cable 12 Inch L
Shipping
Inventory:568
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-142
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
Overall Impedance:
50 Ohms
Frequency - Max:
6 GHz
Color:
Copper
Features:
Operating Temperature:
-55°C ~ 165°C