Pasternack PE3447-12
Part No.:
PE3447-12
Datasheet:
SANJIA TECHNOLOGY LTD.PE3447-12.pdf
Description:
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE
Shipping
Inventory:568
Style:
N-Type to N-Type
1st Connector:
N-Type Plug
2nd Connector:
N-Type Plug
Length:
12.00" (304.80mm)
Cable Type:
RG-223
Cable Impedance:
50 Ohms
Connector Impedance:
50 Ohms
Overall Impedance:
50 Ohms